OHAUS

   Informujemy, że w miesiącu kwietniu 2018 rozszerzona została współpraca z firmąws OHAUS® w zakresie dystrybucji wytrząsarek laboratoryjnych. Oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka tak za względu na szerokie spektrum ich typów jak i zastosowanie od laboratoryjnego - o najmniejszych obciążeniach do przemysłowych o nośności do 68kG.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pod linkami:
Wytrząsarki orbitalne OHAUS® Light Duty ogólnego zastosowania
Wytrząsarki orbitalne OHAUS® Light Duty do mikropłytek
Wytrząsarki OHAUS® do stosowania w środowiskach ekstremalnych
Wytrząsarki orbitalne OHAUS® Heavy Duty o maksymalnym obciążeniu 16kG
Wytrząsarki orbitalne OHAUS® Heavy Duty o maksymalnym obciążeniu 23kG
Wytrząsarki orbitalne OHAUS® Heavy Duty o maksymalnym obciążeniu 45kG
Wytrząsarki orbitalne OHAUS® Heavy Duty o maksymalnym obciążeniu 68kG
Wytrząsarki OHAUS® o ruchu kołyszącym lub falującym
Wytrząsarki OHAUS® o ruchu posuwisto - zwrotnym
Wytrząsarki orbitalne z inkubacją OHAUS® Light Duty o maksymalnym obciążeniu 3,6kG
Wytrząsarki orbitalne z inkubacją OHAUS® Light Duty o maksymalnym obciążeniu 3,6kG do mikropłytek
Wytrząsarki z inkubacją OHAUS® o ruchu kołyszącym o maksymalnym obciążeniu 4,5kG
Wytrząsarki z inkubacją OHAUS® o ruchu falującym o maksymalnym obciążeniu 2,3kG
Wytrząsarki orbitalne z inkubacją i funkcją chłodzenia OHAUS®
Wytrząsarki typu Vortex Mini o stałej prędkości OHAUS®
Wytrząsarki typu Vortex Mini o regulowanej prędkości OHAUS®
Wytrząsarki typu Vortex Mini pulsacyjne o regulowanej prędkości OHAUS®
Wytrząsarki typu Vortex Heavy Duty OHAUS®
Wytrząsarki typu Vortex Multi-Tube OHAUS®

 

 

 

 
CZYTAJ TAKŻE
Elementy mieszające w polewie teflonowej cylindryczne CIRCULUS Oferujemy Państwu elementy mieszające w polewie teflonowej cylindryczne typu  CIRCULUS w wymiarze 8x18mm i dwóch długościach 32 i 52mm w kolorach białym, czerwonym, żółtym i niebieskim.... Czytaj więcej »
Nowa seria wirówek MPW MPW wprowadziła do obrotu nową serię wirówek o oznaczeniu M. Wykonane w trzech wariantach: M-UNIVERSAL M-DIAGNOSTIC M-SCIENCE Ulotka informacyjna MPW Czytaj więcej »
Szkiełka mikroskopowe Firma Equimed wprowadziła modyfikację dotyczącą oferty na szkiełka mikroskopowe zarówno podstawowe jak i nakrywkowe, zmierzającą do usprawnienia dostaw. Szkiełka sprowadzane są aktualnie bezpośrednio... Czytaj więcej »
Oferta specjalna                         Pojemność 22 l Wymiary komory 240x320x295mm Wymiary zewnętrzne 406x580x604mm... Czytaj więcej »
Szafy chłodnicze LIEBHERR Szafy chłodnicze LIEBHERR   Czytaj więcej »
Realizacja zamówień w czasie pandemii COVID - 19 Szanowni Klienci. Bardzo przepraszamy, ale z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z panującą pandemią COVID-19 wprowadzony został zmianowy system pracy w naszej firmie, co pomniejsza ilość... Czytaj więcej »
Końcówki z filtrem do pipet automatycznych Informujemy, że oferujemy w ciągłej sprzedaży końcówki z filtrem OMNITIP™ do pipet automatycznych. W naszym katalogu znaleźć je można pod następującymi numerami katalogowymi:... Czytaj więcej »
Pipety Move It® z regulacją odległości pomiędzy końcówkami EPPENDORF Pipety Move It® z regulacją odległości pomiędzy końcówkami EPPENDORF Często przenosisz próbki pomiędzy naczyniami różnych formatów, np. pomiędzy próbkami a płytkami, i... Czytaj więcej »
Końcówki do pipet automatycznych EQUIMED - NOWA SERIA Przedstawiamy nową serię końcówek do pipet automatycznych    Dostępne w wykonaniach:   Końcówki z filtrem, jałowe do pipet automatycznych w statywie    ... Czytaj więcej »
Szafy chłodnicz BOLARUS Przedstawiamy nową serię komór chłodniczych firmy BOLARUS:   Szafy chłodnicze SLC BOLARUS Szafy mrożnicze SLM BOLARUS Szafy niskotemperaturowe SLMB BOLARUS Szafy chłodniczo -... Czytaj więcej »
Nakłuwacze jednorazowego użytku Informujemy, że na skutek zmiany profilu produkcji - wycofania produkcji nakłuwaczy MEDLANCE® i wprowadzenie w to miejsce serii MEDLANCE PLUS® oraz HAEMOLANCE PLUS® - oferta nasza na te wyroby wygasa... Czytaj więcej »
WYPRZEDAŻ Informujemy Państwa, że uruchomiona została zakładka z towarem przeznaczonym do wyprzedaży. Znaleźć w tej grupie towarowej można produkty, głównie nie stanowiące stałej oferty firmy, noszące cechy... Czytaj więcej »
Zmiana formy organizacyjnej firmy z dniem 2023-12-29 Informujemy, że z dniem, 2023-12-29 zmianie uległa forma organizacyjna firmy.   Equimed Spółka Jawna przekształcona została w prostą spółkę akcyjną i od 2023-12-29 nosi nazwę... Czytaj więcej »
Eppendorf - Superpromocja SUPER OFERTA – ZYSKUJESZ 20 %  !    - S P R A W D Ź   Eppendorf Research® plus, 4-pak z epT.I.P.S.® BioBased    zamów tutaj. Czytaj więcej »
Modyfikacja wyrobów firmy MMM Informujemy, że zmianie uległy strony opisujące wyroby MMM z uwagi na wprowazenie nowej ich serii. Zmiany znajdziecie Państwo pod następującymi linkami:   Suszarki z naturalnym obiegiem powietrza... Czytaj więcej »
EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep Prezentacja wyrobów.             Kompleksowa oferta napełnionych formaliną pojemników do użytku w laboratoriach histologicznych i patologicznych,... Czytaj więcej »
Sklarny Kavalier Firma EQUIMED ściśle współpracuje z jednym z najbardziej znanych światowych producentów szkła borokrzemowego typu 3.3, zarejestrowanyego pod znakiem handlowym SIMAX.   SKLARNY... Czytaj więcej »
Copyright 2003-2024 EQUIMED
Projekt i wykonanie web-com.pl