Artykuły

Nowa edycja katalogu firmy Equimed Nowa edycja katalogu firmy Equimed do pobrania w formacie pdf. Wersja drukowana spodziewana jest z początkiem wrzesnia bieżącego roku. Czytaj więcej»
Paski do oznaczania MIC KOLISTYNY metodą mikrorozcieńczeń Nowość w ofercie Equimed - pojedyncze paski do oznaczania MIC KOLISTYNY metodą mikrorozcieńczeń firmy Erba Lachema Czytaj więcej»
Zmiana siedziby filii w Warszawie Informujemy, że z dniem 30 V 2017r warszawska filia firmy Equimed zmieniła siedzibę. Aktualny adres filii to: ul. Płowiecka 105/107 04 -501 Warszawa Czytaj więcej»
Paski diagnostyczne do badania moczu Z dniem 1 kwietnia 2017 roku wprowadziliśmy do sprzedazy paski diagnostyczne do badania moczu produkcji firmy Erba Lachema. Paski i materiały kontrolne do analizatorów Laura Erba Lachema skatalogowane zostały w dziale VII DIAGNOSTYKA. Paski do oceny wizualnej PHAN Erba Lachema Paski do oceny obiektywnej PHAN LAURA Erba Lachema Materiały kontrolne do analizatorów Laura Erba Lachema Czytaj więcej»
Erba Lachema Informujemy, że współpraca towarowa z firmą ErbaLachema w zakresie dystrybucji odczynników chemicznych stała się faktem. Czytaj więcej»
WENK Lab Tec W roku 2013 Equimed nawiązał ścisłą współpracę z niemiecką firmą WENK Lab Tec. Ścisła współpraca Wenk Lab Tec, reprezentującą renomowane niemiecki i europejskie firmy produkujące najwższej jakości sprzęt laboratoryjny, z firmą Equimed, umożliwia nam przedstawienie niemal nieograniczonej oferty z zakresu naszych zainteresowań. To ponad 120.000 pozycji asortymentowych a wśród nich: laboratoryjne materiały zużywalne, sprzęt... Czytaj więcej»
EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep Z przyjemnością informujemy Państwa, że firma EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep w dziedzinie pojemników do pobierania i utrwalania próbek biopsyjnych. Prezentacja wyrobów. Kompleksowa oferta napełnionych formaliną pojemników do użytku w laboratoriach histologicznych i patologicznych, wyprodukowanych w najwyższym standardzie, z zachowaniem urzędowych wymogów jakości i techniki w certyfikowanych... Czytaj więcej»
Sklarny Kavalier Firma EQUIMED ściśle współpracuje z jednym z najbardziej znanych światowych producentów szkła borokrzemowego typu 3.3, zarejestrowanyego pod znakiem handlowym SIMAX. SKLARNY KAVALIER powstał w 1837 r. Jest to wytwórnia z najdłuższą historią w branży produkcji szkła technicznego. Szkło SIMAX używane jest w dziedzinach stosujących najwyższe wymagania odnośnie wyrobów pod względem odporności temperaturowej i chemicznej, neutralne dla substancji... Czytaj więcej»
Postępowanie przetargowe Uprzejmie informujemy, iż postępowanie ofertowe warunkowe nr 1/2014 z dnia 8 sierpnia 2014r. zostało zakończone. Z poważaniem Marek Trembecki =====postępowanie zakończone================================ Uprzejmie informujemy, iż Equimed Hołda, Lenk, Trembecki spółka jawna z siedzibą ulica Prądnicka 46 (31-202) Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego... Czytaj więcej»
Copyright 2003-2017 EQUIMED
Projekt i wykonanie web-com.pl