Artykuły

Nowa edycja katalogu firmy Equimed Nowa edycja katalogu firmy Equimed do pobrania w formacie pdf. Wersja drukowana już gotowa - do pobrania w siedzibie firmy. Czytaj więcej»
Paski do oznaczania MIC KOLISTYNY metodą mikrorozcieńczeń Nowość w ofercie Equimed - pojedyncze paski do oznaczania MIC KOLISTYNY metodą mikrorozcieńczeń firmy Erba Lachema Czytaj więcej»
Zmiana siedziby filii w Warszawie Informujemy, że z dniem 30 V 2017r warszawska filia firmy Equimed zmieniła siedzibę. Aktualny adres filii to: ul. Płowiecka 105/107 04 -501 Warszawa Czytaj więcej»
WENK Lab Tec W roku 2013 Equimed nawiązał ścisłą współpracę z niemiecką firmą WENK Lab Tec. Ścisła współpraca Wenk Lab Tec, reprezentującą renomowane niemiecki i europejskie firmy produkujące najwższej jakości sprzęt laboratoryjny, z firmą Equimed, umożliwia nam przedstawienie niemal nieograniczonej oferty z zakresu naszych zainteresowań. To ponad 120.000 pozycji asortymentowych a wśród nich: laboratoryjne materiały zużywalne, sprzęt... Czytaj więcej»
Paski diagnostyczne do badania moczu Z dniem 1 kwietnia 2017 roku wprowadziliśmy do sprzedazy paski diagnostyczne do badania moczu produkcji firmy Erba Lachema. Paski i materiały kontrolne do analizatorów Laura Erba Lachema skatalogowane zostały w dziale VII DIAGNOSTYKA. Paski do oceny wizualnej PHAN Erba Lachema Paski do oceny obiektywnej PHAN LAURA Erba Lachema Materiały kontrolne do analizatorów Laura Erba Lachema Czytaj więcej»
EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep Z przyjemnością informujemy Państwa, że firma EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep w dziedzinie pojemników do pobierania i utrwalania próbek biopsyjnych. Prezentacja wyrobów. Kompleksowa oferta napełnionych formaliną pojemników do użytku w laboratoriach histologicznych i patologicznych, wyprodukowanych w najwyższym standardzie, z zachowaniem urzędowych wymogów jakości i techniki w certyfikowanych... Czytaj więcej»
Erba Lachema Informujemy, że współpraca towarowa z firmą ErbaLachema w zakresie dystrybucji odczynników chemicznych stała się faktem. Czytaj więcej»
Sklarny Kavalier Firma EQUIMED ściśle współpracuje z jednym z najbardziej znanych światowych producentów szkła borokrzemowego typu 3.3, zarejestrowanyego pod znakiem handlowym SIMAX. SKLARNY KAVALIER powstał w 1837 r. Jest to wytwórnia z najdłuższą historią w branży produkcji szkła technicznego. Szkło SIMAX używane jest w dziedzinach stosujących najwyższe wymagania odnośnie wyrobów pod względem odporności temperaturowej i chemicznej, neutralne dla substancji... Czytaj więcej»
Postępowanie przetargowe Uprzejmie informujemy, iż postępowanie ofertowe warunkowe nr 1/2014 z dnia 8 sierpnia 2014r. zostało zakończone. Z poważaniem Marek Trembecki =====postępowanie zakończone================================ Uprzejmie informujemy, iż Equimed Hołda, Lenk, Trembecki spółka jawna z siedzibą ulica Prądnicka 46 (31-202) Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego... Czytaj więcej»
Copyright 2003-2018 EQUIMED
Projekt i wykonanie web-com.pl