Szkiełka mikroskopowe

Firma Equimed wprowadziła modyfikację dotyczącą oferty na szkiełka mikroskopowe zarówno podstawowe jak i nakrywkowe, zmierzającą do usprawnienia dostaw. Szkiełka sprowadzane są aktualnie bezpośrednio od producenta z pominięciem pośredniczącej niegdyś niemieckiej firmy Heinz Herenz.

 

Bezpośredni import przyspiesza dostawy, pozwala bardziej efektywnie je rozplanować oraz obniżyć cenę sprzedaży towaru.

 

Tych z Pańswtwa, którzy przyzwycziliście się do pracy ze szkiełkami mikroskopowymi sygnowanymi przez firmę Heinz Herenz informujemy, że dokładnie ten sam wyrób sprzedawany jest aktualnie pod nazwą EQUIMED w standardzie SUPER GRADE (białe pudełko z zielonym napisem) w wykonaniach:

 

 

 

        poprzednio      

 

 

 

Jednocześnie wprowadziliśmy do obrotu komplet szkiełek mikroskopowych tego samego producenta i tej samej jakości, wykonanych jednak ze szkła o zabarwieniu zielonkawym, a oznaczonych STANDARD GRADE. Szkiełka te mogą być z powodzeniem zastosowane wszędzie tam, gdzie nie wymagana jest biała barwa szkła, a cena odgrywa istotną rolę (zielone pudełko z białym napisem). Występują analogicznie w wykonaniach:

 

 

 

 

 

 

Szkiełka mikroskopowe nakrywkowe sprowadzane są wyłącznie w wykonaniu ze szkła SUPER WHITE GLASS i dokładnie odpowiadają poprzednim, sprowadzanym za pośrednictwem firmy Heinz Herenz.

 

 

      poprzednio       

 

 

 

Dodatkową istotna zaletą jest hermetyczne pakowanie wszystkich typów szkiełek, co zapobiega ich zlepianiu pod wpływem wilgoci z powietrza.

CZYTAJ TAKŻE
OHAUS    Informujemy, że w miesiącu kwietniu 2018 rozszerzona została współpraca z firmąws OHAUS® w zakresie dystrybucji wytrząsarek laboratoryjnych. Oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka... Czytaj więcej »
Elementy mieszające w polewie teflonowej cylindryczne CIRCULUS Oferujemy Państwu elementy mieszające w polewie teflonowej cylindryczne typu  CIRCULUS w wymiarze 8x18mm i dwóch długościach 32 i 52mm w kolorach białym, czerwonym, żółtym i niebieskim.... Czytaj więcej »
Nowa seria wirówek MPW MPW wprowadziła do obrotu nową serię wirówek o oznaczeniu M. Wykonane w trzech wariantach: M-UNIVERSAL M-DIAGNOSTIC M-SCIENCE Ulotka informacyjna MPW Czytaj więcej »
Oferta specjalna                         Pojemność 22 l Wymiary komory 240x320x295mm Wymiary zewnętrzne 406x580x604mm... Czytaj więcej »
Szafy chłodnicze LIEBHERR Szafy chłodnicze LIEBHERR   Czytaj więcej »
Realizacja zamówień w czasie pandemii COVID - 19 Szanowni Klienci. Bardzo przepraszamy, ale z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z panującą pandemią COVID-19 wprowadzony został zmianowy system pracy w naszej firmie, co pomniejsza ilość... Czytaj więcej »
Modyfikacja wyrobów firmy MMM Informujemy, że zmianie uległy strony opisujące wyroby MMM z uwagi na wprowazenie nowej ich serii. Zmiany znajdziecie Państwo pod następującymi linkami:   Suszarki z naturalnym obiegiem powietrza... Czytaj więcej »
EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep Prezentacja wyrobów.             Kompleksowa oferta napełnionych formaliną pojemników do użytku w laboratoriach histologicznych i patologicznych,... Czytaj więcej »
Sklarny Kavalier Firma EQUIMED ściśle współpracuje z jednym z najbardziej znanych światowych producentów szkła borokrzemowego typu 3.3, zarejestrowanyego pod znakiem handlowym SIMAX.   SKLARNY... Czytaj więcej »
Copyright 2003-2021 EQUIMED
Projekt i wykonanie web-com.pl