Modyfikacja wyrobów firmy MMM

Informujemy, że zmianie uległy strony opisujące wyroby MMM z uwagi na wprowazenie nowej ich serii. Zmiany znajdziecie Państwo pod następującymi linkami:

 

Suszarki z naturalnym obiegiem powietrza ECOCELL
Suszarki z wymuszonym obiegiem powietrza VENTICELL
Suszarki o wysokiej odporności chemicznej DUROCELL
Suszarki próżniowe VACUCELL
Cieplarki INCUCELL, INCUCELL V
Cieplarki z chłodzeniem FRIOCELL

 

Zmiany nie dotyczą sterylizatorów na suche powietrze STERICELL
 

CZYTAJ TAKŻE
OHAUS    Informujemy, że w miesiącu kwietniu 2018 rozszerzona została współpraca z firmąws OHAUS® w zakresie dystrybucji wytrząsarek laboratoryjnych. Oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka... Czytaj więcej »
Paski do oznaczania MIC KOLISTYNY metodą mikrorozcieńczeń Nowość w ofercie Equimed - pojedyncze paski do oznaczania MIC KOLISTYNY metodą mikrorozcieńczeń firmy Erba Lachema Czytaj więcej »
WENK Lab Tec W roku 2013 Equimed nawiązał ścisłą współpracę z niemiecką firmą WENK Lab Tec.          ... Czytaj więcej »
EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep Z przyjemnością informujemy Państwa, że firma EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep w dziedzinie pojemników do pobierania i utrwalania próbek biopsyjnych.... Czytaj więcej »
Paski diagnostyczne do badania moczu Z dniem 1 kwietnia 2017 roku wprowadziliśmy do sprzedazy paski diagnostyczne do badania moczu produkcji firmy Erba Lachema. Paski i materiały kontrolne do analizatorów Laura Erba Lachema... Czytaj więcej »
Sklarny Kavalier Firma EQUIMED ściśle współpracuje z jednym z najbardziej znanych światowych producentów szkła borokrzemowego typu 3.3, zarejestrowanyego pod znakiem handlowym SIMAX.   SKLARNY... Czytaj więcej »
Erba Lachema Informujemy, że współpraca towarowa z firmą ErbaLachema w zakresie dystrybucji odczynników chemicznych stała się faktem. Czytaj więcej »
Postępowanie przetargowe Uprzejmie informujemy, iż postępowanie ofertowe warunkowe nr 1/2014 z dnia 8 sierpnia 2014r. zostało zakończone.   Z poważaniem Marek Trembecki =====postępowanie... Czytaj więcej »
Copyright 2003-2018 EQUIMED
Projekt i wykonanie web-com.pl