Paski do oznaczania MIC KOLISTYNY metodą mikrorozcieńczeń

Nowość w ofercie Equimed - pojedyncze paski do oznaczania MIC KOLISTYNY metodą mikrorozcieńczeń firmy Erba Lachema

CZYTAJ TAKŻE
Nowa edycja katalogu firmy Equimed Nowa edycja katalogu firmy Equimed do pobrania w formacie pdf. Wersja drukowana już gotowa - do pobrania w siedzibie firmy. Czytaj więcej »
OHAUS    Informujemy, że w miesiącu kwietniu 2018 rozszerzona została współpraca z firmąws OHAUS® w zakresie dystrybucji wytrząsarek laboratoryjnych. Oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka... Czytaj więcej »
WENK Lab Tec W roku 2013 Equimed nawiązał ścisłą współpracę z niemiecką firmą WENK Lab Tec.          ... Czytaj więcej »
Zmiana siedziby filii w Warszawie Informujemy, że z dniem 30 V 2017r warszawska filia firmy Equimed zmieniła siedzibę. Aktualny adres filii to:  ul. Płowiecka 105/107 04 -501 Warszawa Czytaj więcej »
EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep Z przyjemnością informujemy Państwa, że firma EQUIMED nawiązała współpracę z irlandzką firmą Serosep w dziedzinie pojemników do pobierania i utrwalania próbek biopsyjnych.... Czytaj więcej »
Paski diagnostyczne do badania moczu Z dniem 1 kwietnia 2017 roku wprowadziliśmy do sprzedazy paski diagnostyczne do badania moczu produkcji firmy Erba Lachema. Paski i materiały kontrolne do analizatorów Laura Erba Lachema... Czytaj więcej »
Sklarny Kavalier Firma EQUIMED ściśle współpracuje z jednym z najbardziej znanych światowych producentów szkła borokrzemowego typu 3.3, zarejestrowanyego pod znakiem handlowym SIMAX.   SKLARNY... Czytaj więcej »
Erba Lachema Informujemy, że współpraca towarowa z firmą ErbaLachema w zakresie dystrybucji odczynników chemicznych stała się faktem. Czytaj więcej »
Postępowanie przetargowe Uprzejmie informujemy, iż postępowanie ofertowe warunkowe nr 1/2014 z dnia 8 sierpnia 2014r. zostało zakończone.   Z poważaniem Marek Trembecki =====postępowanie... Czytaj więcej »
Copyright 2003-2018 EQUIMED
Projekt i wykonanie web-com.pl